Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o wyłudzenie usług hotelarskich oraz posiadanie środków odurzających. Sprawca w celu dokonania oszustwa posłużył się skradzionymi danymi z karty kredytowej.

19 sierpnia 2011 roku funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 57 – latka, podejrzewanego o wyłudzenie usług hotelarskich. W celu telefonicznej rezerwacji i najęcia pokoju w jednym z wrocławskich hoteli, sprawca posłużył się skradzionymi danymi z karty kredytowej. Następnie na uruchomiony rachunek hotelowy przypisany do karty kredytowej wyłudził usługi gastronomiczne narażając hotel na straty w wysokości blisko 7 tysięcy złotych. Dodatkowo w trakcie zatrzymania policjanci ujawnili przy podejrzewanym kilka porcji amfetaminy i marihuany. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.

Za oszustwo grozi kara do 8, natomiast za posiadanie narkotyków – do 3 lat pozbawienia wolności.

(asp. Kamil Rynkiewicz)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEfimienko i Jaszewska w składzie na ME!
Następny artykułW środę sucho na Ołbinie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.