Od 12 do 14 lutego w kinach sieci Multikino odbędzie się walentynkowy weekend z Happy Endem! Z tej okazji na widzów czekają niezwykłe premiery filmowe: „Planeta singli”, „Jak to robię single” i „Deadpool”.

Ponadto 12 lutego odbędą się dwa nocne maratony filmowe: ENEMEF: Walentynkowy i ENEMEF: Antywalentynkowy.

Od 12 do 14 lutego widzowie będą mogli zobaczyć na ekranach kin komedię romantyczną „Planeta singli” , o uroczej, romantycznej, ale niezbyt pewnej siebie nauczycielce, poszukującej idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Druga walentynkowa propozycja to komedia „Jak to robią single”. Nowojorscy single zabiorą widzów w ekscytującą filmową podróż w poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi. Natomiast „Deadpool” to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics – o byłym agencie służb specjalnych, który w wyniku nielegalnego eksperymentu nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania.

Ponadto Multikino przygotowało coś zarówno dla osób, które przepadają za romantycznymi wieczorami w kinie i lekkimi filmami o miłości, jak i dla tych, którym mrok sali kinowej kojarzy się wyłącznie z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnych maratonów filmowych każdy będzie miał szansę obejrzeć to, co lubi najbardziej. W repertuarze ENEMEFU: Walentynki znalazły się: „Planeta singli”, „Kocha, lubi, szanuje” oraz „Słowo na M.” Natomiast na uczestników ENEMEFU: Antywalentynki czeka: „The Boy”, „Labirynt” oraz „Dar”.


Dla wszystkich widzów, wrocławskie Multikina przygotowały konkurs na najpiękniejsze życzenia walentynkowe dla Waszej drugiej połówki. Każdy widz, który do 13go lutego prześle na adres wroclawarady@multikino.pl lub wroclawpasaz@multikino.pl życzenia walentynkowe wraz ze skanem biletu na wybrany film lub wydarzenie odbywające się w trakcie Walentynkowego Weekendu z Happy Endem, będzie miał szanse na wygranie romantycznych nagród ufundowanych przez Hotel Tumski: pakiet Anielska Rozkosz oraz Diabelska Pokusa a także kolację do dwojga.