Podczas sierpniowych pokazów o godz. 11.30 dzieci zobaczą bohaterów swoich ulubionych bajek: „Happy Feet 2”, „Piłkarzyki rozrabiają”, „Piraci!”, „Skubani” oraz „Uniwersytet Potworny”.

 poranki

Sierpniowe poranki w sobotę i niedzielę od godz. 11.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci od 5 roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W sierpniu o 11.30 wrocławskie Multikina zapraszają na „Happy Feet 2”, „Piłkarzyki rozrabiają”, „Piraci!”, „Skubani” oraz „Uniwersytet Potworny”.

W najbliższy weekend  2 i 3 sierpnia zapraszamy na animację „Happy Feet 2”:

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo, miłością jego życia Glorią i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em. Mambo i Gloria mają syna Erika, który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować i … tańczyć.

Sierpniowe Poranki o 11.30 odbędą się w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki.

Bilety w cenie 12 zł.

Autor | AS