Każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film (do wykorzystania w Multikinie Arkady Wrocławskie, na dowolny seans w dniach 13-16 czerwca). Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Warcraft”. Czekamy do piątku, 10 czerwca,  do godz. 20.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEuro2016: TERMINARZ
Następny artykuł„Maxine Peake Hamlet”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.