Dwaj Panowie zapraszają na wieczór trio-duetów improwizowanych czyli spektakle, które powstają na żywo, bez scenariusza i nigdy więcej się nie powtórzą.

Wystąpią:

Hurt Luster to trójkowy skład, który gra spektakle improwizowane. Wychodzą, zaczynają, robią coś, po godzinie się to kończy. Za każdym razem jest inaczej i tylko dlatego można żyć.

Hurt Luster to: Marta Iwaszkiewicz, Joanna Pawluśkiewicz i Aleksandra Markowska. Występują razem od pewnego czasu. Improwizują. Grają w Hulaj, Hofesinka, w Musicalu Improwizowanym, i w Klubie Komediowym w różnych składach. Poza tym prowadzą warsztaty i robią różne rzeczy.

Dwaj Panowie – To duet improwizatorów związanych na co dzień z Teatrem Improwizacji IMPROKRACJA.

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener umiejętności miękkich, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Prowadzi warsztaty z improwizacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych). Ze sceną związany od 2006 roku.

13 marca | niedziela | godz. 20
Pub Włodkowica 21