Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na bezpłatne Warsztaty Mistrzowskie „Coaching teatru tańca“ z prof. Ewą Wycichowską w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0.

Warsztaty Mistrzowskie są nową propozycją edukacyjną wrocławskiej pantomimy. Do prowadzenia zajęć zapraszani są aktorzy, tancerze, choreografowie i reżyserzy zajmujący się również pracą pedagogiczną, a zajęcia adresowane są osób zainteresowanych rozwojem w przestrzeni teatru, w tym szczególnie teatru ruchu.

Najbliższe warsztaty w dniach 19, 20 października poprowadzi prof. Ewa Wycichowska – tancerka, choreografka, prof. sztuk muzycznych. W latach 1988-2016 była dyrektorem naczelnym i artystycznym Polskiego Teatru Tańca – Baletu Poznańskiego.

Warsztaty prof. Ewy Wycichowskiej „Coaching teatru tańca“ skierowane są zarówno do osób, które mają doświadczenie w pracy z ruchem, jak i do początkujących adeptów sztuki tańca i ruchu: „Warsztaty będą dotyczyły zadań opartych na sztuce improwizacji ruchu, bezruchu i tańca jako narzędzia w procesie twórczym. Wspólnym tematem, który nas połączy w działaniach coachingowych, będzie słowo – MIĘSO, Mięso, mięso…
W ciagu dwudniowej intensywnej pracy, wymagającej: uważności, empatii, wyobraźni, będziemy poszukiwać scen wyrażających nasz różnorodny stosunek do mięsa; mięsa w szerokim i osobistym rozumieniu.
Uczestnicy warsztatów mogą (nie muszą) przynieść pomoce w postaci rekwizytów, kostiumów, które chcieliby w swoich działaniach wykorzystać. Jednak struktura kreacji pozostaje OTWARTA a jej finał jest NIE DO PRZEWIDZENIA…“ – Ewa Wycichowska

TERMINY:
19 października, godz. 17:00-22:00
20 października, godz. 10:00-15:00
Zajęcia odbywają się w siedzibie WTP, al. Dębowa 16

ZAPISY: Piotr Soroka, pio.soroka@gmail.com

Udział w zajęciach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia i stroju sportowego.

Warsztaty Mistrzowskie są częścią projektu Akcja: EDUKACJA 3.0 i dofinansowywane są z programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszłakowskiego Województwa Dolnośląskiego.