W niedzielę 15 maja  w samo południe (czyli o godz. 12.00) zapraszamy wszystkich wrocławian na Rynek w pobliże fontanny.

Spotykamy się koło fontanny

Tam, w ramach starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016, powstaną zdjęcia do teledysku opowiadającego o Wrocławiu. Autorami filmu są bracia Bartek i Piotr Bartosowie. Filmowcy do współpracy nad ścieżką dźwiękową teledysku zaprosili m.in. Tomasza Leszczyńskiego i Łukasza Wójcika, którzy z pojedynczych fraz, słów, dźwięków stworzą miejską symfonię. Klip to dynamiczna opowieść o naszym mieście i najbardziej zakręconych mieszkańcach. Zobaczymy w nim pulsujące życie Wrocławia: wyścigi konne na Partynicach, tysiące uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa, zdjęcia „z natury” oraz inscenizowane.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w teledysku, chcą zobaczyć jego powstawanie, i co najważniejsze, popierają kandydaturę Wrocławia do tytułu ESK 2016 – serdecznie zapraszamy.

Teledysk ma być wyrazem poparcia mieszkańców i uzupełnieniem wrocławskiej aplikacji, która jest formalnym dokumentem pisanym językiem urzędowym. Będzie też jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym portretem mieszkańców naszego miasta, okazją do spotkania, wspólnej walki i zabawy.

(ab)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Zobacz mecz Śląska
Następny artykuł– Zimny łokieć na Wyspie Słodowej
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.