Miniony weekend upłynął w Arkadach Wrocławskich pod znakiem mody i urody. Zwycięzcą konkursu „Zostań stylistą Arkad Wrocławskich” została Inga Chawa z Wrocławia. Panie odwiedzające Centrum mogły korzystać także z licznych atrakcji przygotowanych dla nich z okazji Dnia Kobiet.

mat. prasowe

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY >>>

 

10 marca w Arkadach Wrocławskich odbył się finał konkursu „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich”.  W modowym show wzięło udział 16 uczestników, wyłonionych spośród ponad 50 osób, które zgłosiły się do konkursu za pośrednictwem Facebook’a.

W ramach finału odbyły się 4 bitwy, w których zadaniem finalistów było przygotowanie stylizacji o określonej tematyce: wiosenna wrocławska stylizacja, dodatki i akcesoria, city fashion oraz Arkady fashion. Finałową potyczkę wygrała Inga Chawa z Wrocławia, mama dwójki dzieci, która na co dzień prowadzi sklep internetowy z modą w stylu vintage. Swoją stylizacją kobiety Arkad Inga przekonała  do siebie jury w składzie: Jola Czaja – stylista i Dyrektor kreatywny sesji w magazynie Viva!, Adam Chowański – kreator stylu i ekspert portalu stylizowania.pl oraz Krzysztof Szargawiński – Dyrektor Zarządzający Arkad Wrocławskich. Imprezę poprowadził aktor Daniel Wieleba.

Inga przygotuje stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Centrum, otrzyma 1000 złotych i biżuterię, wykonaną według jej własnego autorstwa przez Galerię Biżuterii Artystycznej Derecki. Dodatkowymi nagrodami dla wszystkich uczestników konkursu były m.in. kosmetyki, bony na zakupy w sklepach Arkad i karnety do Fitness Academy.

W trakcie finału konkursu w Arkadach Wrocławskich obchodzony był Dzień Kobiet. Panie odwiedzające Centrum mogły skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów: stylisty, dermatologa, specjalisty fitness, wizażysty i stylisty fryzur. Po uprzedniej rejestracji na fan page’u Arkad, można było poddać się bezpłatnemu zabiegowi manicure, masażowi dłoni czy wykonać sobie makijaż. Atrakcje zapewniły marki Tołpa SPA Borowinowe, Clarena, Marks&Spencer, Broadway Group, Fitness Academy, Nails Studio i Douglas.

10 marca Klienci mieli również okazję, jako jedni z pierwszych w Polsce i Europie, do zeskanowania się nowoczesnym skanerem TopScan3D.

 

(Natalia Jastrzębska)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVairogs kontuzjowany
Następny artykułTylko do czwartku postawisz auto na skwerze przy ul. Św. Antoniego
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.