W najbliższy weekend 17 – 18 czerwca w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora aż dwa spektakle. Pierwszy z nich to DZIEŃ 85 inspirowany opowiadaniem „Stary człowiek i morze” natomiast drugi to znany i lubiany przez wszystkie dzieci KOZIOŁEK MATOŁEK.

DZIEŃ 85, spektakl wyreżyserowany przez Agę Błaszczak, porusza uniwersalne kwestie, takie jak strach przed śmiercią i nieznanym. Podkreśla jednocześnie, jak ważne jest wyzbycie się lęków i dążenie do obranego celu. To międzypokoleniowy obraz relacji, ukazujący jej piękno i szczerość intencji. Na spektakl zapraszamy młodzież i widzów dorosłych.

Natomiast dla maluchów jak zwykle w niedzielę na deskach lalek wystąpi nieśmiertelny Koziołek Matołek, który wyrusza w podróż po świecie w poszukiwaniu słynnego Pacanowa. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 2+.


SPEKTAKLE:

DZIEŃ 85

sobota, 17 czerwca, godz.  18:00

KOZIOŁEK MATOŁEK

niedziela, 18 czerwca, godz. 12:30

BILETY

– 16 zł (dorośli)

– 18 zł (dzieci)

REZERWACJA

Biuro Organizacji Widowni, od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00 – 15:00. Tel. 74 666 73 40.


Autor: Karolina Sobolewska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Ofelia i Ha” [RECENZJA]
Następny artykułWorld Games ze swoim znaczkiem
Pedagog, dziennikarz i animator kultury. Zakochana w teatrze. Jako reżyser postawiła pierwsze kroki, jednak wciąż uczy się chodzić. Swoimi tekstami dodaje teatralnym wydarzeniom emocjonalnego wymiaru i piękna.