3M Global Service Center już od 2,5 lat działa na terenie miasta. Z tej okazji przedstawiciele firmy postanowili uczcić swoje dotychczasowe osiągnięcia, dziękując swoim pracownikom i wrocławianom. Święta to doskonały czas, by wyrazić wdzięczność za wyjątkową atmosferę i duże możliwości rozwoju, które oferuje stolica Dolnego Śląska.

Czerwony napis „WE♥WRO” stanął przed dworcem PKP, gdzie przez miesiąc będzie cieszył wzrok przechodniów. Tym działaniem firma chce uczcić swoją obecność w mieście i dać wyraz satysfakcji płynącej z funkcjonowania właśnie w tym miejscu.

– Ta nietypowa forma podziękowania jest spójna z filozofią 3M – marki, której domenami są kreatywność i innowacyjność. We Wrocławiu czujemy się dobrze i chcieliśmy pokazać to w niestandardowy sposób – mówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center.

Wyjątkowy napis jest tylko jednym z elementów szerszej kampanii, która obejmuje reklamy wielkoformatowe oraz billboardy które pojawiły się w różnych częściach miasta.

W 2015 roku 3M rozszerzyło swoją działalność o kolejną inwestycję – przy ul. Dubois 41 otwarto Centrum Usług Wspólnych EMEA, jedną z trzech takich placówek na świecie (dwie pozostałe mają swoje siedziby na Kostaryce i Filipinach). Tak intensywny rozwój firmy na terenie miasta może tylko cieszyć. Globalny koncern jest również jednym z 20 laureatów tegorocznej edycji Plebiscytu „Great Place to Work”, w którym wyróżnia się najbardziej atrakcyjnych pracodawców na świecie.

3M Poland sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. Obok ośrodka produkcyjnego, w mieście działają również Centrum Innowacji oraz Centrum Szkoleniowe – ostatnie z nich funkcjonuje dopiero od września tego roku. Poza wrocławskim zakładem, w Polsce istnieją jeszcze dwa inne centra produkcyjne: w Janowie koło Grodziska Mazowieckiego i Rabce.