Kobiety sukcesu, ambitne, odważne, pragnące odkrywać i realizować swoje pasje, stające przed kolejnymi wyzwaniami, nie bojące się marzyć i zawsze odważnie patrzące w przyszłość – Wenusjanki. To one już 19 marca spotkają się po raz kolejny we Wrocławiu. Początek o godz. 18.

Pierwsze spotkanie wrocławskiej społeczności odbyło się w październiku 2013 i zgromadziło ponad 120 aktywnych kobiet z Dolnego Śląska. Wtedy Wenusjanki gościły Ewę Skibińską – aktorkę filmową i teatralną oraz Martę Tymoszewicz, tancerkę i trenera personalnego.

Tym razem, z początkiem wiosny Wenusjanki po raz kolejny zawładną Wrocławiem. Podczas spotkania w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town będą mogły wymienić się doświadczeniami, nawiązać relacje biznesowe, motywować się do kolejnych przedsięwzięć, inspirować i w wyjątkowej atmosferze czerpać pozytywne emocje.

We Wrocławiu z Wenusjankami spotkają się Izabela Torres, prowadząca Agencję Artystyczną Nona i instruktorka tańców kubańskich oraz Gabriela Antczak, mająca ponad  14-letnie doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii marketingowych w branży FMCG. Wśród prelegentek pojawi się także Katarzyna Obara–Kowalska – przez kilkanaście lat będąca dziennikarką telewizyjną, by teraz z sukcesem i z pasji zajmować się prowadzeniem winiarni z restauracją OKWineBar.

Oprócz otwartych rozmów z prelegentkami podczas spotkania odbędzie się wystawa Mai Popović, której malarskie prace można znaleźć w kilku kolekcjach m.in.: w Irlandii, Niemczech, Grecji, Singapurze, USA. Magdalena Garncarz z kolei zaprezentuje ekspozycję mebli i wybranych obiektów wyposażenia wnętrz.

– Cieszę się, że po raz kolejny organizujemy spotkanie Wenusjanek we Wrocławiu – mówi Ewa Rogoż, koordynatorka wrocławskich spotkań. – Mam nadzieję, że okaże się tak samo pasjonujące i przepełnione lawiną bezcennych doświadczeń dla wszystkich przybyłych Pań jak to pierwsze.

Wenusjanki to bezpłatne spotkania dla kobiet sukcesu. Zarówno dla tych z ugruntowaną pozycją zawodową, jak i tych wciąż chcących się rozwijać. Odbywają się regularnie w Krakowie, Warszawie, Kielcach, Wrocławiu oraz Gdańsku. Do tej pory łącznie wzięło w nich udział ponad 800 kobiet.

– Wierzę, że spotkania te na stałe zagoszczą na mapie wydarzeń o tym charakterze we Wrocławiu, a Panie z naszego regionu będą mogły stale poszerzać swoją wiedzę w zakresie rozwijania biznesu, poznawać także tajniki związane ze zdrowiem i urodą czy prowadzenia biznesu – dodaje Rogoż.

Dzisiejsze spotkanie Wenusjanek, jest całkowicie bezpłatne. Obowiązują jednak na nie zapisy. Można to zrobić drogą mailową pod adresem: paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl.

Autor | AP
Zdjęcia | arch. organizatora

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDrugie zwycięstwo Impelek
Następny artykułPsiejsko-czarodziejsko czyli Festiwal Yorków
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.