Piłkarze ręczni Śląska wciąż walczą o awans do PGNiG Superligi. Już w najbliższy piątek (godz. 17.30) wrocławianie podejmą w hali Orbita KSSPR Końskie. Na kibiców, oprócz atrakcji, czeka też wiele nagród, m.in.: tablet, sprzęt sportowy czy koszulki Śląska.

Do zakończenia rozgrywek I ligi (grupa B) pozostało jeszcze dziesięć kolejek, co daje możliwość zdobycia aż 20 punktów. To oznacza, że trzeci w tabeli I ligi Śląsk (24 pkt) pozostaje nadal w walce o awans, który wywalczy bezpośrednio zwycięzca grupy (w tej chwili prowadzi Gwardia Opole z 30 pkt), a drugi zespół (aktualnie Nielba Wągrowiec z 29 pkt) będzie rywalizował w dwustopniowych barażach.

Pościg za prowadzącą dwójką szczypiorniści Śląska Wrocław muszą rozpocząć już w ten piątek (godz. 17.30), kiedy to w hali Orbita podejmą KSSPR Końskie. Ten pojedynek zainauguruje 17. kolejkę spotkań. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie rozgrywek I ligi wrocławianie zremisowali w Końskich 29:29 (15:15).

Śląsk potrzebuje w piątek zwycięstwa, a do tego niezbędne jest wsparcie publiczności, która już kilkakrotnie w liczbie 2 tysięcy pojawiała się w Orbicie na meczach piłkarzy ręcznych.

Dla fanów szczypiorniaka, którzy w piątek (godz. 17.30) przybędą do hali przy ul. Wejherowskiej przygotowano mnóstwo dodatkowych atrakcji.

·        liczne konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami, m.in.: tabletem, sprzętem sportowym czy koszulkami Śląska

·        gry i zabawy dla najmłodszych

·        oprawa taneczna zespołu Supporters Śląska Wrocław ze studia So Wanna Be

·        wszystkich do dopingu poprowadzi profesjonalny konferansjer

·        do nabycia będą przekąski i napoje

·        niespodzianki

 

Zapraszamy! Wstęp wolny!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIntegracyjna Droga Krzyżowa z krzyżem papieskim
Następny artykułHokej na Stadionie Miejskim
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.