SnowMotion zaprasza na „Wielkie otwarcie sezonu zimowego we Wrocławiu”. W środku wirować będzie sztuczny śnieg, a na barze znajdziecie naprawdę dobre promocje na alkohol. Impreza odbędzie się w piątek, 4 listopada w Mystic Club.

„Wujek BURTON” z tej okazji przesyła śliczne prezenty oraz świeżutką kopię swojej najnowszej produkcji – „Standing Sideways” 🙂 Na ekranach monitorów zobaczycie ponadto filmiki z Tylasem w roli głównej!

Przyjdź na naszą imprezkę dla niepowtarzalnego klimatu, który tam dla Was przygotujemy i ludzi wkręconych w temat sportów zimowych!!!

Masz w domu gogle? zabierz je ze sobą! Każda osoba z goglami na nosie dostanie na dobry początek imprezy, jak to w każdym szanującym się Apres Ski bywa, WELCOME SHOT’a! 🙂

Chcecie więcej?! OK! Klub zgodził się na wyjątkową promocję, w ten wyjątkowy dzień. Wejście totalnie ZA FREE na hasło „snowmotion”!!!

GDZIE: Mystic Club (budynek Dworca Świebodzkiego)
KIEDY: Piątek, 4 listopada
START: 21:00

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWygywają w Polkowicach, ale nie zatrzymają Kalisza?
Następny artykułMDKF: Moje Winnipeg. Pokaz z taśmy 35 mm!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.