Mamy coraz mniej miejsc parkingowych. To jednak wcale nie oznacza, że wrocławscy kierowcy zaczęli mądrzej parkować swoje auta. Znaleźliśmy sposób na tych, którzy zastawiają innych. Wystarczyło trochę poszperać w internecie. To lepszy sposób niż wzywanie policji czy straży miejskiej.

Karą ma być specjalna naklejka, której usunięcie z szyby zabierze „gamoniowi” sporo czasu i nerwów. A uwierzcie, że będzie chciał ją usunąć i to szybko. Będzie się bowiem wstydził znajdującego się na niej napisu.

Naklejki w oryginalnym wulgarnym brzmieniu posiadacz auta będzie się wstydził

W reklamie tej naklejki możemy przeczytać:

ktoś cię zablokował na parkingu?
ktoś złośliwie i uporczywie zastawia ci miejsce parkingowe?
ktoś blokuje miejsce niepełnosprawnym pod marketem?
ktoś parkuje samochód zajmując dwa miejsca parkingowe?

nie warto dzwonić na Policję czy Straż Miejską – sam wymierz sprawiedliwość i daj taką nauczkę, by przed następnym złym parkowaniem ktoś użył mózgu i przez chwilę się zastanowił….

Te naklejki produkowane są w profesjonalnej drukarni offsetowej, przy wykorzystaniu najmocniejszego kleju kauczukowego S2045N, wykorzystywanego m.in. na papierowe plomby. Rozmiar 10cm. Naklejki zabezpieczone są lakierem UV, tak aby były odporne na wilgoć i nawet po namaczaniu rozuszczalnikiem nie dawały się usunąć.

 

TAK WYGLĄDA SZYBA PO 10 MINUTACH CZYSZCZENIA ŻRĄCYM ŚRODKIEM

Jak widać naklejka jest trudna do usunięcia. To oryginalna kara dla gamoniowatych kierowców, którzy blokują parkingi i utrudniają innym życie

Naklejki można kupić za pomocą serwisu Allegro

I jak wam się podoba ten sposób napiętnowania? Piszcie

DEG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Święto na Nadodrzu
Następny artykuł– Już cztery lata Śląsk należy do miasta
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.