Wrocławski klub wciąż przebudowuje swoją kadrę. Ze starego składu w zespole zostaje pierwszy trener – Marek Solarewicz oraz Natalia Murek i Weronika Wołodko. Do nich dołączył Wojciech Kurczyński, który będzie pełnić funkcję drugiego trenera.

Wojciech Kurczyński rozpoczął pracę w klubie jako statystyk. W sezonie 2016/2017 objął funkcję drugiego trenera zespołu. Nadchodzący sezon będzie kolejnym, który spędzi w biało-zielonych barwach.

– Cieszę się, że w kolejnym sezonie klub z Wrocławiu również wystąpi w Lidze Siatkówki Kobiet. Myślę, że jest to bardzo ważne zarówno dla naszego miasta, jak i całego Dolnego Śląska. Dla mnie osobiście to duża satysfakcja i radość, że kolejny już sezon będę mógł pracować w klubie w roli drugiego trenera – mówi Wojciech Kurczyński.

Prezes zarządu, Jacek Grabowski tłumaczy, że decyzja o kontynuacji współpracy wynikała z dobrej komunikacji między pierwszym, a drugim trenerem oraz rozwoju sportowego zawodniczek, do którego się przyczynili.

– Współpraca Wojtka z Markiem, pierwszym trenerem, układa się bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy dać możliwość jej kontynuacji. Do tej pory wiele zawodniczek, które miały możliwość współpracy z naszym sztabem – zdecydowanie rozwinęło się sportowo. Wierzę, że podobnie będzie i w tym sezonie – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Przypominamy – Wojtek Kurczyński zostaje z nami i – podobnie jak w poprzednich sezonach – będzie drugim trenerem ?Na…

Gepostet von Volleyball Wrocław am Mittwoch, 11. Juli 2018


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Volleyball Wrocław