Już 22 października w przedpremierowym pokazie spektaklu „Polowanie na łosia” wystąpi plejada polskich gwiazd. W czarno-romantycznej komedii zobaczymy między innymi znaną z „Planety singli” Agnieszkę Więdłochę i jednego z głównych bohaterów „Watahy” Leszka Lichotę. Dla naszych czytelników bilety do wygrania! 

Scenariusz do „Polowania na łosia” napisał Michał Walczak jeden ze współczesnych młodych dramatopisarzy, kojarzony choćby z rewelacyjnym  „Pożarem w burdelu”. Jego komedia to opowieść o lękach i frustracjach młodego człowieka – podana w ironiczny sposób. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki.

A historia mniej więcej rysuje się tak: Eliza (Agnieszka Więdłocha) i Konrad (Jakub Gawlik) przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny (Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus). Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny (Leszek Lichota). Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi….

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na ten spektakl, jedno na 16.00 a drugie na 19.00.  Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na naszym fejsbuku:  „ATM”

Czekamy do piątku 20 października, do godz. 20.

Bezpłatny autokar zawiezie państwa do ATM na Bielanach i przywiezie do centrum. 
16:00 i 19:00 – ODJAZD spod Opery Wrocławskiej do ATM
19:30 i 22:30 – Odjazd z ATM pod Operę Wrocławską


Autor: Sabina Misakiewicz