Gotowi na kolejną odsłonę Wrocka? Nadchodzimy! Zapowiada się mocny wieczór w oparach absurdu. Sceną zawładnie trzech fantastycznych facetów, o jednym można nawet rzec – ojciec-założyciel, bo kładł podwaliny pod nadwiślański stand-up.

Bohaterami odcinka pt. „To jest w mojej głowie” będą:

Błażej Krajewski – bydgoszczanin, świetny w imitowaniu głosów. I diablo przystojny, mrrrrr. Niestety, dziewczyny – jest już zajęty. Wybrankę poznał na studiach. Strasznie ją kocha. Jest tak wyjątkowa, że na gwiazdkę kupił jej perły. Wypiła cztery.

Antoni Syrek Dąbrowski – na scenie stand-upowej od 2010 roku, jeden z pierwszych stand-uperów w Polsce. Jego występy to mieszanka improwizacji oraz fenomenalnych puent. Co prawda jest rudy, ale nic z tym już nie zrobi – może Wam za to opowiedzieć, jak to jest. Występował w HBO, Comedy Central czy TVP2. Jeżeli macie ochotę zobaczyć coś fenomenalnego – wpadajcie!

Wojtek Fiedorczuk – uprawia dość kontrowersyjny rodzaj stand-upu – unika kontrowersji. Lubuje się w absurdzie i prowokacji, lubi niedopowiedzenia. Szczery do bólu, liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego stand-upera zza granicy. Natchnieniem dla niego są Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie i Młynarski.

Kiedy: wtorek, 26 kwietnia, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile: 10 zł (Super Promocyjny – bilet w ograniczonej ilości oraz dostępny w sprzedaży określonym czasie [więcej inf. tylko na naszych koncertach], 15 zł (Promocyjny/Normalny – dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu), 20 zł (Normalny – cena w dniu wydarzenia).

Bilety dostępne w miejscu wydarzenia, tylko w dniu koncertu na 1 godzinę przez jego rozpoczęciem.

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !