Ze względu na niesprzyjającą aurę odwołano happening na Rynku, który miał promować IX Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach Wrocław Cup 2011.

Mimo najszczerszych chęci, dmuchania i chuchania w niebo, nie udało nam się wygrać z pogodą. – Deszcz i zimno to niestety nie są sprzymierzeńcy tenisa na trawiastych kortach, a na wrocławskim rynku nie udało nam się postawić hali tenisowej, ale staraliśmy się bardzo – mówi z uśmiechem Grzegorz Offman, dyrektor turnieju.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych Aktywni oraz Kogeneracja S.A. zapraszają wszystkich chętnych na Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Tak korzystając z darmowego wstępu będzie można obejrzeć wszystkie zmagania sportowców niepełnosprawnych. Pierwszy mecz rozpocznie się 5. Lipca o godzinie 10:00, a finał turnieju Wrocław Cup 2011 startuje 09.lipca o godzinie 11:00. Do zobaczenia na kortach!

(Jakub Zalewski)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOMW: siatkówka plażowa
Następny artykułPodwójny sukces Polonii Wrocław
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.