W sobotę 1. Października na wrocławskim Stadionie Miejskim odbyła się oficjalna prezentacja nowej siły we wrocławskim sporcie. Przed ponad 20. Tysiącami kibiców zaprezentowała się drużyna GIGANCI Wrocław, będąca połączeniem wszystkich zawodników Mistrza Polski The Crew oraz wielu czołowych graczy Wicemistrza Devils Wrocław jak i sztabów działaczy i szkoleniowców obu drużyn. Giganci, to projekt, który ma pokazać, że Wrocław i Polska są już gotowi zaistnieć na Europejskich boiskach i z powodzeniem walczyć w Pucharach Europy. Chcemy naszą inicjatywą pokazać, jak wspaniałym sportem jest futbol i dotrzeć do dużo większego grona kibiców.

 

Projekt wiąże się z promocją i relacjami z kibicami na dużo większych poziomie niż znany to tej pory. Giganci mają stać się kolejną po Śląsku, Sparcie i Gwardii marką we Wrocławiu. Niebawem ruszy oficjalna strona i sklep internetowy. Teraz już zapraszamy na oficjalny profil na facebooku: http://www.facebook.com/giantswroclaw oraz do obejrzenia naszej relacji z Monster Jam.

W filmie m.in. nasze 5 minut na murawie, pozdrowienia od kierowców Monster Trucks: Monster Mutt, El Toro Loco i Madusa oraz naszego Mistrza Tomasza Adamka, a także kilka słów od Waldemara Kasty: Giganci Wrocław na Monster Jam

 

Natomiast już w przyszłą niedzielę 9. Października na Stadionie przy ul. Loniczej odbędzie się rekrutacja do drużyny. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełniania formularza na stronie www.giantswroclaw.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze w tym miesiącu kolejne nowości z obozu Gigantów.