Wąsów w ostatnich dniach dorobili się m.in. Maciej Zieliński (były koszykarz Śląska, obecnie radny), Paweł Rańda (wioślarz, srebrny medalista olimpijski z Pekinu), Piotr Duszeńko (KS Baseball) czy Kacper Cecota (dziennikarz TVP). Wszystko dla Adama Małysza.

Na Facebooku trwa akcja, do której dołącza się coraz więcej ludzi. Wszystko w celu uczczenia wielkiego mistrza Adam Małysza, który kończy karierę. Na czym polega akcja? Na zmianie swojego wizerunku, na taki a’la Małysz, czyli z wąsami. Można więc zobaczyć z wąsami gwiazdy, sportowców, polityków i przeciętnego Kowalskiego. Ola Szumska z redakcji Słowa Sportowego udowodniła, że dziewczyny specjalnie dla Adama też mogą dobrze w wąsach wyglądać. Dominik Panek zdecydował się natomiast na kozackie wąsy (choć w pierwszej chwili wyglądały jak rogi).

 

Paweł Rańda
Piotr Duszeńko
Maciej Zieliński
Kacper Cecota

 

 

 

 

 

 

 

Ola Szumska
Dominik Panek

.

 

 

 

 

 

 

 

Wąsy mają już nawet Mona Lisa i ogromne rzeźby. Autor tego tekstu wąsów w Internecie nie zapuścił. Ma własne.

 

 

 

Wielu gości, którzy zjawią się w Zakopanem planuje mieć własne wąsy. Zapuścił je Simon Ammann i Tomasz Zimoch. Zapuszcza Walter Hofer. Nie wszyscy jednak zdążą, a panie raczej nie mogą sobie na to pozwolić. Dlatego właśnie pod adresem http://apps.facebook.com/wasy_dla_adama/ można dodać do swojej Facebookowej twarzy 1 z 14 rodzajów zarostu. Do tej pory z tej możliwości skorzystało ponad 30 tysięcy internautów.

Pojawiły się natomiast pogłoski jakoby Adam Małysz na 26 maja i swój benefis „Skok do celu” planował właśnie zgolenie wąsów. W związku z rozwojem wydarzeń raczej tego nie zrobi.

Pożegnalny benefis Adama Małysza odbędzie się na Wielkiej Krokwi już w najbliższą sobotę, 26 marca. Specjalnie na tę okazję Grzegorz Skawiński, Patrycja Markowska, Kasia Wilk i Piotr Cugowski przygotowali jedyną w swoim rodzaju piosenkę „Skaczemy dla Ciebie”.

 

Jak Wam się ona podoba? Komentujcie.

 

 

A tak przed laty brzmiał hit Resort K-ce „Skacz jak Adam Małysz”, który wspomina nawet o kultowej już grze SkiJump. Grało w nim całe pokolenie Polaków. Aż się łza kręci.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IU-L2TIOLEs

DEG