W każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki Filmowe w Multikinie. Punktualnie o godz. 10.30 zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Natomiast podczas pokazów o godz. 12 najmłodsi przeniosą się do magicznego świata razem z Kopciuszkiem.

 

UWAGA! 6 i 7 września zapraszamy serdecznie na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Przez cały weekend kadra z Punktu Przedszkolnego Przyjaciele Żyrafy, będzie prowadziła warsztaty dla dzieci w języku angielskim w holu kina w Arkadach Wrocławskich!

Będą mogli Państwo nie tylko zakupić niesamowite książki po angielsku na naszej Wielkiej Giełdzie Książek, ale także bawić się ze swoim dzieckiem w języku angielskim!

Zajęcia poprowadzi Justyna Stąchor – lektor języka angielskiego w Przedszkolu Przyjaciele Żyrafy,  absolwentka Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Bankowej oraz studentka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Na zajęciach wykorzystuje metodę TPR (Total Physical Response)

W najbliższy weekend 6 i 7 września o 10.30 Multikino zaprasza do świata podróży i lokomotyw. Na uczestników pokazów będzie czekał „Tomek i Przyjaciele: Bohater Torów”.

Tym razem do bohaterów dołącza nowa lokomotywa o imieniu Spencer. Tomek znajduje porzucony silnik z dalekiego kraju, Hiro. Obawiając się, że zostanie on dany na złom, Tomek werbuje do pomocy wielu przyjaciół, ale wypadki, błędy i Spancer mogą pokrzyżować plany ratunkowe. Obejrzyj i dowiedz się, czy uda im się połączyć siły i osiągnąć cel.

Natomiast o  godz. 12.00 zapraszamy do świata Kopciuszka. Każda babcia na świecie opowiada tę bajkę swoim wnukom przed zaśnięciem. Stąd wszystkie dzieci znają losy samotnej sierotki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyła się we wspaniałą królewnę. Zapraszamy do obejrzenia wersji tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości i stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Po śmierci żony, ojciec Kopciuszka ponownie żeni się. Dziewczynka nie jest zadowolona, w szczególności, gdy tata wyjeżdża w podróż służbową, a macocha i jej córki przejmują dowodzenie w domu. Od tej pory Kopciuszek nie dość, że śpi na słomianej macie przy piecu, to jeszcze jest zmuszana do wykonywania wszystkich obowiązków domowych, podczas gdy siostry bawią się. Pewnego dnia w Królewskim Pałacu odbywa się bal, w trakcie którego Książę wybierze sobie żonę. Macocha i córki wyruszają na bal, na co nie pozwalają Kopciuszkowi. Jednak dzięki pomocy wróżki dziewczynka trafia na bal i zdobywa serce księcia. Po północy czary przestają działać i wszystko wraca do normy. Po pięknej nieznajomej pozostaje tylko pantofelek. Następnego dnia książę rozpoczyna poszukiwania ukochanej.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin oraz na stronie www.multikino.pl.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułENEMEF: Noc Sin City już 5 września
Następny artykułMPK ostrzega: Na tych liniach spotkasz kontrolerów (8)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.