Wakacje A.D. 2014 szczęśliwie dobiegły kresu. Wróciliśmy do siebie, do domów, do zadań, do prac porzuconych i do prac zleconych, nadgodzin, dyżurów, kursokonferencji, operatywek, etc. i zamierzamy swoim talentem, dowcipem, błyskotliwością, urokiem osobistym oraz poczuciem humoru wypełniać kolejne Dobre Wieczory aż do… przyszłych wakacji, o czym powiadamiamy z niewymuszoną skromnością. 

Trzydziestemu piątemu Antykabaretowi przyświecać będzie hasło: „POD RÓŻE KSZTAŁCĄ”. Spacja w pierwszym słowie jest zamierzona i celowa – już to dlatego, że mamy w ten sposób dwa słowa (z jednego dwa – zysk oczywisty), już to dlatego, że przerwa w PODRÓŻY jest rzeczą dobrą i pożądaną. Dzięki niej można baczniej przyjrzeć się temu, co nieuchronnie przeleciałoby naszej uwadze- za oknami pociągu, samolotu czy auta. 

Wielką Ochotę, Radość i Gotowość do spotkania z Szanowną Publicznością w dniu trzynastym września, o godz. 19 w Klubokawiarni MLECZARNIA wyrazili: Teresa Sawicka, Krystyna Paraszkiewicz-Pater, Marta Dzwonkowska, Alicja Cyganik, Bogusław Bednarek, Jan Węglowski, Konrad Imiela, Tomasz Leszczyński, Maciej Maciejewski, Igor Wójcik, Rafał Karasiewicz i Marek Kocot.