Taniec, energia, zabawa i rozrywka na najwyższym poziomie! „#WSZYSTKOGRA” to musical z największymi polskimi przebojami – już 26 kwietnia o godz. 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

  

Film #WSZYSTKOGRA opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście? Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.

Bilety w cenie 23 zł

Każda z pań otrzyma upominki m.in od Starbucks, DepilConcept, Light Box, Salon Kandara. 


Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na KnO. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Kino na Obcasach”. Czekamy do piątku, 22 kwietnia, do godz. 20.