Jestem wielbicielką ekspertów z for internetowych. Te opinie wyrażone w bardzo wyważony sposób i zawierające merytoryczne przygotowanie, poświadczone wieloletnim doświadczeniem są gotowym rozwiązaniem dla każdej materii z jaką przychodzi nam się zmierzyć w życiu. Popularny Cezik wziąwszy sobie do serca opinie internetowych ekspertów popełnił kolejny utwór, którego treść jest portretem tego w jaki sposób Cezika niektórzy internauci widzą.

Nie brakuje ekspertów też w świecie żużla. Można się dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Wystarczy pół godziny dziennie poświęcić na lekturę internetowych for. Na potrzeby dzisiejszego tekstu tak właśnie zrobiłam. Jestem zachwycona! Dowiaduję się mianowicie, że wina zamykanej manetki Malitowskiego leży w… Baronie. Piotrze Baronie.  Maciej Janowski traci w Tarnowie reputację, a Start Gniezno spada przez Piotra Świderskiego. Okoniewski koniecznie musi wziąć się za treningi, a Krystyna Kloc okazuje się być „laseczką z Wrocławia”. Wiadomo też jak powinien zareagować sędzia Wojaczek po niedzielnej akcji Batchelor kontra Pedersen w piętnastej odsłonie dnia na Olimpico.  Jest też propozycja dla Dariusza Śledzia, żeby poćwiczył wypowiedzi przed kamerą, bo ponoć słabo mu to wychodzi.

Tyle od ekspertów po dwunastej kolejne Ekstraligi.

 

Tymczasem, co istotnego się zadziało we Wrocławiu? Sparta wygrała z Rzeszowem. Inkasując punkt bonusowy wyszła ze strefy spadkowej. Teraz tylko wystarczy wygrać u siebie z Toruniem, Gnieznem i Bydgoszczą. Może nawet uda się urwać cokolwiek za tydzień w Zielonej Górze osłabionej brakiem Jonssona.  Można zaliczyć „wtopę” w Tarnowie i może coś uskrobać od coraz słabszej gorzowskiej Stali. Będzie gucio. Zasadniczo to będziemy nadal w E-lidze. Pada jednak pytanie „po co?”, bo coraz częściej słychać głosy ekspertów, że przydałby się spadek Wrocławia. I ja to doskonale rozumiem. Wroga, który stawia twardy opór należy zwalczać.

Tymczasem na pohybel ekspertom. This is SPARTA!

 

Autor: Agnieszka Chamioło

O AUTORZE:

Agnieszka Chamioło – z powołania pracownik socjalny. Fanka organizowania społeczności lokalnych. W genotypie dostała miłość do żużla. Kolekcjonerka wspomnień. Wychodzi z założenia, że im więcej ludzi wokół tym piękniej. Czasem tylko ucieka do swojej skorupy. Tylko wtedy kiedy nie rozumie. Bo nie lubi nie rozumieć innych i siebie.