Wystawa Oblicza/Oblicza jest pierwszą tak obszerną odsłoną wieloetapowego projektu, który od kilku lat sukcesywnie realizuje młody wrocławski artysta, Paweł Modzelewski. 

Ekspozycja ta stanowi więc prezentację zbioru dotychczas powstałych prac intermedialnych, które w kilku przypadkach prezentowane były szerszej publiczności w ramach wystaw indywidualnych, jak i zbiorowych. Nigdy wcześniej jednak nie zaistniały w obrębie jednej ekspozycji i nie zostały wyeksponowane jako właściwy, spójny cykl/projekt. Na wystawę złoży się więc szereg realizacji, które pomimo różnorodności formalno-stylistycznej, będą poruszały się wokół jednego zagadnienia – tożsamości ludzkiej, a może bliżej tożsamości jednostki.

fot. mat. organizatora

Paweł Modzelewski (ur. 1987, Legnica), student Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu; dyplom licencjacki z wyróżnieniem obronił w 2011 roku. Laureat licznych nagród artystycznych,  tym m.in.: nagroda Grand Prix za film pt.: „Odmięsowienie Szawła” oraz wyróżnienie w kategorii animacja za film pt.: „Elegia na odejście pióra atramentu lampy” w III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Amatorskich KLAPS (2011), wyróżnienie w konkursie MBP we Wrocławiu pt. „CINEMATEKA” (2012).

Wystawa towarzyszy międzynarodowemu projektowi audiowizualnemu Synesthesia Meeting. 

Wernisaż odbędzie się 12.10.2012 o godzinie 18.00, natomiast wystawę będziemy mogli oglądać do 4.11.2012 w godzinach od 9.00 do 18.00.  Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5a.