„Wystawa na ekranie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie.

Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Cykl „Wystawa na ekranie” („Exhibition on Screen”) przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata. 

W ramach projektu Wystawa na ekranie Multikino pokaże trzy wybrane wystawy – „Rembrandt”, „Impresjoniści” oraz „Vincent van Gogh”.

Harmonogram wystaw na ekranie:

Wystawa na ekranie – Rembrandt

13 lipca o godz. 19:00 oraz 10 sierpnia o godz. 19:00

Wystawa na Ekranie – Impresjoniści

20 lipca o godz. 19:00 oraz 7 września o godz.19:00

Wystawa na ekranie – Vincent van Gogh

3 sierpnia o godz. 19:00 oraz 17 sierpnia o godz.19:00

Wszystkie pokazy odbędą się w Multikinie Arkady Wrocławskie.

vincent van gogh

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSaul & Vogel Wystawa
Następny artykułRuszyła sprzedaż biletów na film „Ted 2”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.