Agencja eventowa i agencja modelek Diamond Promotion, pod patronatem federacji KSW, zorganizowała w klubie Mystic “Andrzejki z KSW”.

W trakcie imprezy wybraną klubową miss KSW, którą została Katarzyna Sikorska. – Urzekła nas swoją urodą – mówi Tomasz Mariowski, właściciel Diamond Promotion.

Najpiękniejsze (na biało wybrana miss Katarzyna Sikorska) z jury konkursu i Sabiną Stacherzak, która przygotowała im fryzury na ten konkurs / fot. Karol Zdyb

 

Podczas imprezy zobaczyć można było wiele ciekawych pokazów, m.in. wybory miss KSW, wygrać ciekawe nagrody i gadżety oraz pobawić się w rytm muzyki serwowanej przez rezydenta klubu –  Mańka.

Za dużą pracę i zaangażowanie, agencji Diamond Promotion należą się duże brawa i wyrazy szacunku. Trzy niezwykle ambitne kobiety: Justyna Mariowska-dyrektor generalny, Ewelina Wilaczak – dyrektor handlowy i Anna Kalinowicz- event manager, pokazały jak profesjonalnie i dokładnie można zorganizować imprezę, w dużym mieście i klubie mogącym pomieścić blisko 1000 osób. – Dziękujemy tym wszystkim osobom, które pomogły nam w realizacji tego wydarzenia. Rozpoczynamy powrót KSW do Wrocławia i obiecuję, że to nie jest ostatnia impreza – zapewnia Justyna Mariowska.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>>

 

Andrzejki z KSW” poprowadził redaktor naczelny DzielniceWroclawia.pl – Daniel E. Groszewski, kojarzony z galami KSW, które odbywały się w stolicy Dolnego Śląska. Wspierał go MC Set, znany bardziej jako Puma Kowalski.

Impreza rozpoczęła się od pokazu muzycznego Magnetic – skrzypka, który w połączeniu z utworami klubowymi, wprawił klub Mystic w swoistą euforię i świetnie rozpoczął sobotnie wydarzenie.

Po krótkiej przerwie, konkursów z nagrodami, przyszedł czas na wybór miss KSW. Kandydatki zaprezentowały się w strojach przygotowanych m.in. przez Sebastian Schrejbera. Fryzury specjalnie na te wybory przygotowywała ze swoim zespołem Sabina Stacherzak z Salonu Fryzur z ul. Wawrzyniaka, na wrocławskich Krzykach. Także makijaż przygotowały profesjonalistki z „Bobińska.pl Wizaż”. Nic wiec dziwnego, że dziewczęta, które pojawiły się na parkiecie wzbudziły nie lada sensację. A było w czym wybierać. Jury długo dyskutowało zanim podjęło decyzję. Ostatecznie za najpiękniejszą uznano Katarzynę Sikorską. Wicemiss zostały Katarzyna Metryńska i Ewelina Michalczuk.

Zaraz po pokazie, przyszedł czas na chwilę przerwy i przyjrzeniu się wydarzeniom w łódzkiej hali Arena. W kuluarach oglądający zaczęli się nawet zastanawiać czy jednej z gal KSW nie można by zorganizować na Stadionie Miejskim na Pilczycach. Po zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego nad Jamesem Thompsonem oraz Mameda Khalidova nad Jessym Talorem, na parkiecie zapanowała iście karnawałowa atmosfera, która utrzymywała się do końca imprezy…

Całość przygotowana została niejako w formie wstępu. To powrót KSW do Wrocławia. Dla miłośników sztuk walki i MMA nie lada gratką będzie After Party po KSW 17, które odbędzie się w sobotę 17 grudnia, także w klubie Mystic we Wrocławiu. Uczestnikom tego eventu dane będzie zobaczyć prawdziwą śmietankę towarzyską, ściśle związaną z otoczeniem KSW, począwszy od zawodników, a kończąc na organizatorach. Impreza 17 grudnia zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Już teraz na nią zapraszamy.

Sponsorzy: Triceps, Joico, Salon Fryzur (Wawrzyniaka 2), Bobińska Wizaż, Soleil – ekskluzywna bielizna skórzana, Wuwu Radio Taxi, Pralnia Meduza (ul.Bardzka 1c), Yvesher, Gabinet zdrowia i urody Ewa Krynicka-Braun, Pure Wrocław.

 

(Mateusz Dziemidowicz)