Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych.

Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” – „Kobiety jak te kwiaty”. Panu Zbigniewowi towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

dzien kobiet z zamachowskim

RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO
8 marca 2016 | wtorek | godz. 18.00 i godz. 20.00

Czas trwania: 70 minut bez przerwy


Bilety: 100 zł (rząd I-IV), 80 zł (rząd V-XIV)

 Kup bilety on-line


Rezerwacja biletów:
bilety@scenaatm.pl
tel. 782 796 247


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten recital. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Dzień Kobiet”. Czekamy do poniedziałku, 7 marca, do godz. 20. Zwycięzcy otrzymają informacje na maila lub przez fejsbuka.


 

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol)
    8 marca, ok. godz. 17.00 i 19.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar
może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
spektakl nie rozpocznie się.

mapka_04.07.14

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach
    8 marca, ok. godz. 19:30 i 21:30