W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do serialu „Zasady przyjemności” najnowszej produkcji Canal+, która powstaje przy kooperacji Polski, Czech i Ukrainy. Będzie to pierwsza w historii produkcja zrealizowana przy udziale państw wschodnioeuropejskich.

Ekipa filmowa odwiedzi m.in Warszawę, Odessę i Pragę, a na ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć znane gwiazdy z Polski, Ukrainy i Czech m.in.: Małgorzatę Buczkowską, Stiepe Erceg, Karela Rodena, Sergieja Strelnikowa,  Mirosława Bakę czy Roberta Gonerę.

Głównym producentem jest Apple Film Production, a przy realizacji wspomagają go Canal+ Polska oraz nadawcy telewizyjni z Ukrainy i Czech. Za scenariusz odpowiada autor dwóch sezonów „Glin” Maciej Maciejewski. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w październiku 2017 roku i mają potrwać do maja 2018. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Serial „Zasady przyjemności” opowie historię trójki śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marii, Viktora i Serhija., którzy będą musieli połączyć siły, by móc rozwiązać tajemniczą sprawę makabrycznych morderstw.

„Belfer”, „Glina” czy „Watahato tylko niektóre z udanych polskich produkcji. Cieszy, że rodzime seriale radzą sobie coraz lepiej i prezentują sobą coraz to wyższy poziom. Canal+ stara się szukać nowych sposobów na przyciągnięcie widza. Oprócz zdjęć do „Zasad przyjemności” stacja telewizyjna pracuje także nad „Kruk. Szepty słychać po zmroku” czy „Nielegalnymi”, a planowana jest realizacja serialu „Król” na podstawie prozy Szczepana Twardocha.


Autor: Patryk Wolny