23 listopada w Pasażu Grunwaldzkim odbędą się Targi Turystyczne „Zimowy Dolny Śląsk”. Jeśli ktoś nie wie jeszcze, gdzie warto wybrać się tej zimy, w Pasażu otrzyma odpowiedź. W imprezie weźmie udział niemal 30 wystawców z całego Dolnego Śląska.

 

Targi Turystyczne w Pasażu Grunwaldzkim to okazja do zapoznania się z ofertami dolnośląskich kurortów zimowych, znanych ośrodków narciarskich, muzeów i pensjonatów, ale także – do wygrania atrakcyjnych nagród! Na klientów czekać będą vouchery na weekendowe pobyty w górach, talony oraz atrakcyjne gadżety ufundowane przez organizatorów i wystawców.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 17.00. W programie liczne niespodzianki: prezentacje, konkursy sprawnościowe, quizy wiedzy i pokazy. Na scenie wystąpią między innymi: Zespół Tańca Ludowego AWF Wrocław “Kalina”, rycerze z bractwa „Syrokomla” Zamku Kliczków, a także uczniowie ze Szkoły Sztuk Walki Mizong Quan Kung Fu.

Współorganizatorami Targów Turystycznych są Dolnośląska Organizacja Turystyczna i Dolnośląska Izba Turystyki.

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻyczliwa Leśnica
Następny artykułŚrodowa Sabina Misakiewicz: Weźmy to na Klatę
Pedagożka, dziennikarka, reżyserka. Miłośniczka literatury. Kocha rodzinę, teatr i podróże. Unika złej energii i złych ludzi. Wierzy w przeznaczenie.