Śląsk Wrocław ogłasza casting dla osób, które chcą wziąć udział w nowej kampanii wizerunkowej naszego klubu.

Nie jest ważne, ile masz lat, gdzie pracujesz, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Ważne jest tylko to, że jesteś kibicem i chcesz, by nasz klub rósł w siłę. Zgłoś się do castingu, zostań Twarzą Śląska Wrocław i weź udział w wyjątkowej kampanii reklamowej WKS-u!

Akcja skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci, a także całych rodzin, które chcą wystąpić w reklamie Śląska. By zostać zakwalifikowanym do castingu, należy do dnia 10 marca przesłać na adres twarze@slaskwroclaw.pl swoje dwa zdjęcia (jedno sylwetki i jedno twarzy). W treści mejla trzeba podać także swoje imię i nazwisko oraz telefon. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy fantastyczne nagrody: oficjalne gadżety Śląska, karnety na nowy stadion oraz przede wszystkim umieszczenie zdjęć na materiałach reklamowych naszego klubu!

Nie zwlekaj i wyślij nam swoje zdjęcia. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Informacje na temat akcji znaleźć można na stronie www.slaskwroclaw.pl/twarze.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWedler znów najlepsza
Następny artykułwROCK for Freedom – XXX lat NZS
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.