Fundacja DKMS Polska wspólnie z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu zapraszają 23 i 24 maja (sobota i niedziela) w godzinach 12-16 na Podwórku Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu (Piłsudskiego 67), gdzie odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

*

Wystarczy tylko wymaz z ust i wypełnienie kwestionariusza!

O artystyczny klimat wydarzenia zadba zespół wrocławskich studentów – przyjdź i posłuchaj! Dzięki naszym animatorom każde dziecko wyjdzie z teatru uśmiechnięte i z pomalowaną buzią.

A czy Ty jesteś gotów uratować komuś życie?

Dajemy Ci taką sposobność! Przyjdź, zarejestruj się i znajdź swojego bliźniaka genetycznego w teatrze!

W Polsce, co godzinę ktoś dowiaduję się, że jest chory na białaczkę. Często jedyną szansą na życie jest wtedy przeszczep szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.

Zapraszamy do rejestracji

Zapraszamy osoby chętne do rejestracji tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości i pytania oraz wszystkich, którzy mają ochotę napić się pysznej kawy na Podwórku Teatru Muzycznego Capitol!

zrob to

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMPK ostrzega: Na tych liniach spotkasz kontrolerów (35)
Następny artykuł„Macht mir Spaβ”//Novy Ruch Teatr we Wro!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.