Maciej Janowski /Betard Sparta Wrocław

W czwartek 24 lutego br. o godzinie 19 we wrocławskiej  restauracji Piwnica Świdnicka odbyło się spotkanie kibiców z żużlowcami drużyny Betard Sparta Wrocław.

Mimo dość późnej godziny, na spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kibiców „Spartanie” stawiła się liczna grupa wiernych kibiców, co pokazuje niesłabnące zainteresowanie żużlem w stolicy Dolnego Śląska. Organizacyjnie wszystko dopięte było na ostatni guzik.

Na spotkaniu obecni byli zawodnicy: Piotr Świderski, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski oraz Patryk Malitowski. Oprócz zawodników gośćmi organizatorów, byli Menadżer ds. Sportu Piotr Baron, Trener Tomasz Skrzypek, Mechanik Aleksander Krzywdziński, Kierownik Drużyny Paweł Kondratowicz oraz Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Katarzyna Krawczyk.

W czasie spotkania kibice zasypali drużynę gradem pytań, odpowiedzi na niektóre z nich były nie lada wyzwaniem. Zawodnicy razem z Piotrem Baronem zapewniali obecnych o dobrej atmosferze w zespole, integracji, ambicjach i woli do walki o najwyższe cele oraz o potencjale, który drzemie w młodym acz doświadczonym zespole. Kolejna seria pytań związana była z wprowadzeniem nowych tłumików podczas zawodów Speedway Ekstraligi, oraz zmian, które nastąpiły w klubie u progu startu sezonu A.D. 2011. Zgromadzeni goście mogli zapytać o nową formę komunikacji z kibicami, jaką planuje wdrożyć klub podczas sezonu 2011. Szykują się rewolucyjne zmiany!

Klub WTS Sparta Wrocław zaprezentował nową odsłonę strony internetowej jak również odświeżony logotyp, który najprawdopodobniej pojawi się na kevlarach zawodników w tym sezonie. – Celem nadrzędnym klubu jest budowanie społeczności wokół wrocławskiego speedway`a, opartej na kibicach, bez nich ten sport nie miałby racji bytu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby rozpalić na nowo wrocławski ogień – oświadcza Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Katarzyna Krawczyk.

Rozmowy z zawodnikami w sympatycznej atmosferze trwały blisko 2 godziny. Po części oficjalnej, zawodnicy pozowali do zdjęć z kibicami oraz rozdawali autografy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że tego typu spotkania powinny być organizowane znacznie częściej.

fot. Jędrzej Zawierucha

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUwaga! Ruszają duże remonty torowisk
Następny artykułMila wygrywa w plebiscycie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.