Specjalne pokazy mody. W witrynach wybranych sklepów „żywe manekiny” zaprezentują nowe kolekcje odzieży, obuwia oraz bielizny na sezon wiosna/lato 2012.

Działać będzie „Strefa Mody i Urody”, w której konsultacji dotyczących makijażu udzielać będą wizażystki ze Szkoły Stylizacji i Wizażu Marzeny Daleckiej. A specjaliści z zakresu pielęgnacji skóry podpowiedzą, jak przygotować ciało na wiosnę. Nie zabraknie też porad ekspertów na temat aktualnych trendów i modnych stylizacji oraz indywidualnych wskazówek dotyczących ubioru. Wybrane osoby, które poddadzą się wiosennej metamorfozie wezmą udział w wyjątkowej sesji fotograficznej. Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzający w tych dniach Pasaż Grunwaldzki będą warsztaty taneczne i zajęciach fitness. Organizatorzy przygotowali też liczne atrakcje w postaci promocji cenowych i konkursów. Do wygrania cenne nagrody.

24 i 25 marca, godz: 13.00 – 19.00, Pasaż Grunwaldzki

(wroclaw.pl)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRusza przebudowa Psiego Pola
Następny artykułDiabły pomszczą piłkarski Śląsk?
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.